Değer Katan Çözümler

KATMA DEĞERLİ HİZMETLER

KATMA DEĞERLİ HİZMETLER

Depo ve antrepolarımızda müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda katma değerli hizmetler sunmaktayız. Lojistik uygulamalarında sunulan katma değerli hizmetler, tedarik sürecinin başından sonuna kadar ihtiyaçlarınızı gidermenize yardımcı olur.

Sipariş hazırlama, irsaliye ve faturalama hizmetleri, iade, karantina ürün yönetimi, müşteriye özel barkodlama, etiketleme, streçleme, ürün birleştirme ve ayrıştırma, üretim/son kullanma tarihi kontrolü, paketleme, lot/batch kontrolü, paletleme/palet bozma, sarf malzeme yönetimi vb. işlerde esnek zamana/birime bağlı raporlanabilir çözümlerle müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

İK VE BORDROLAMA

İK VE BORDROLAMA

Müşterilerimizin ihtiyacı olan nitelik ve nicelikte personel temini, her türlü bordrolama özlük takibi, eğitim, İSG vb. süreçlerin yönetimini sağlamaktayız.

İş Ortaklarımızın Gözünden
Akca Lojistik

Akca Lojistik ile birçok tesisimizde birlikte yürüttüğümüz depo&nakliye operasyonlarımız mevcuttur. Başlangıcından bu yana uzun yıllara dayanan ilişkimizde, müşteri memnuniyetini ön plana koyan yönetim anlayışı ve performans kriterleri konusundaki hassasiyetleri, müşterileri olarak oldukça beğendiğimiz ve bizim açımızdan en fazla öne çıkan özellikleridir.

Bülent Çolak

Bülent Çolak

Lojistik Direktörü - Yıldız Holding - Pladis

Devam eden iş ortaklığımız boyunca sevkiyat ve depolama şikayetlerinin azalmasında başarılı çalışmalara imza atmaktadırlar. Diğer firmalardan ayıran en önemli özelliği yazılı ve sözlü iletişimlerinin kuvvetli, her daim ulaşılabilir olmalarıdır. Güven üzerine kurulu ilişki yönetimleri ile iş ortaklığının ötesinde şirketimizin bir parçası gibi çalışan proaktif yapısı ile fark yaratırlar. Zorlu ve stresli çalışma ortamında yarattıkları iş birliği ile süreçlerimizin daha hızlı ilerlemesini sağlarlar.

Tuğçe Tuğrul

Tuğçe Tuğrul

Tedarik Zinciri Müdürü - Elleair International Turkey

Depo seçimi çok kritik karardır. Malınızı herkese emanet edemezsiniz. Yanlış karar, insanı hem malından hem işinden eder. 10 senedir Akca ile çalışıyoruz, en ufak bir problem yaşadığımızı hatırlamıyorum.

Ozan Kadirbeyoğlu

Ozan Kadirbeyoğlu

Genel Müdür - Operaistanbul

Müşterisinin taleplerini dikkate alan, ihtiyaçlarına göre çözüm üretmek için bütün gayretini ortaya koyan bir yol arkadaşı Akca Lojistik. Beraber çalışmanın konforunu size hissettiriyor.

Murat Doğan

Murat Doğan

Lojistik Müdürü - Ak Gıda - İçim Süt

Çok fazla olan ürün çeşitliliğimiz içinde emanet etmeye korktuğumuz lojistik operasyonlarımızı yıllardır pürüzsüz bir şekilde sürdüren Akca Lojistik ile iş ortağı olduğumuz için son derece mutluyuz. Biz üretiyoruz ve satıyoruz, gerisini onlara bırakıyoruz.

Selman Yar

Selman Yar

Genel Müdür - Bambum

REFERANSLAR