Mikro Dağıtım

Mikro Dağıtım

Ürünler, müşterilerimizin depolarından, üretim tesislerinden ya da depolarımızdan çıkışı yapılarak müşterilerimizin Türkiye genelinde talep ettikleri tüm noktalara özenle teslim edilir. Sektör farkı gözetmeksizin, birçok markaya sunduğumuz lojistik çözüm ortaklığımızla, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik dedike çalışma prensibiyle çalışmaktayız.

Mikro Dağıtım

Motosikletten Tır'a varana kadar, geniş filo ağımızda yer alan çeşitli boyutlardaki araçlarımız sayesinde gecikme yaşamadan ulaşmakta ve müşterilerimizin ticari süreçlerinde bizden bekledikleri tüm lojistik süreçlere hassasiyetle cevap vermekteyiz.

İş Ortaklarımızın Gözünden
Akca Lojistik

Akca Lojistik ile birçok tesisimizde birlikte yürüttüğümüz depo&nakliye operasyonlarımız mevcuttur. Başlangıcından bu yana uzun yıllara dayanan ilişkimizde, müşteri memnuniyetini ön plana koyan yönetim anlayışı ve performans kriterleri konusundaki hassasiyetleri, müşterileri olarak oldukça beğendiğimiz ve bizim açımızdan en fazla öne çıkan özellikleridir.

Bülent Çolak

Bülent Çolak

Lojistik Direktörü - Yıldız Holding - Pladis

Akca Lojistik ile son 3 yıldır gümrüklü/ gümrüksüz depolama ve taşımacılık alanlarında tam entegre bir şekilde çalışıyoruz. Bu iş birliği sayesinde lojistik operasyonlarımız sorunsuz ve herhangi bir aksaklık olmadan yürüyor. Akca Lojistik'in güvenilir ve profesyonel hizmet anlayışı, lojistik operasyonlarımızla ilgili herhangi bir endişemiz olmadan kendi ana faaliyet alanımıza odaklanmamızı sağlıyor.

Emin Ergan

Emin Ergan

Genel Müdür- JRS Rettenmaier Türkiye

Devam eden iş ortaklığımız boyunca sevkiyat ve depolama şikayetlerinin azalmasında başarılı çalışmalara imza atmaktadırlar. Diğer firmalardan ayıran en önemli özelliği yazılı ve sözlü iletişimlerinin kuvvetli, her daim ulaşılabilir olmalarıdır. Güven üzerine kurulu ilişki yönetimleri ile iş ortaklığının ötesinde şirketimizin bir parçası gibi çalışan proaktif yapısı ile fark yaratırlar. Zorlu ve stresli çalışma ortamında yarattıkları iş birliği ile süreçlerimizin daha hızlı ilerlemesini sağlarlar.

Tuğçe Tuğrul

Tuğçe Tuğrul

Tedarik Zinciri Müdürü - Elleair International Turkey

Depo seçimi çok kritik karardır. Malınızı herkese emanet edemezsiniz. Yanlış karar, insanı hem malından hem işinden eder. 10 senedir Akca ile çalışıyoruz, en ufak bir problem yaşadığımızı hatırlamıyorum.

Ozan Kadirbeyoglu

Ozan Kadirbeyoglu

Genel Müdür - Operaistanbul

Müşterisinin taleplerini dikkate alan, ihtiyaçlarına göre çözüm üretmek için bütün gayretini ortaya koyan bir yol arkadaşı Akca Lojistik. Beraber çalışmanın konforunu size hissettiriyor.

Murat Doğan

Murat Doğan

Lojistik Müdürü - Ak Gıda - İçim Süt

Çok fazla olan ürün çeşitliliğimiz içinde emanet etmeye korktuğumuz lojistik operasyonlarımızı yıllardır pürüzsüz bir şekilde sürdüren Akca Lojistik ile iş ortağı olduğumuz için son derece mutluyuz. Biz üretiyoruz ve satıyoruz, gerisini onlara bırakıyoruz.

Selman Yar

Selman Yar

Genel Müdür - Bambum

REFERANSLAR